شورا ها
کد خبر : 2647
یکشنبه - 31 اردیبهشت 1396 - 00:45

ابرهیم مرادی معادلات را بهم زد/ نفر دوم بین این همه مدعی شاهکار است

ابرهیم مرادی معادلات را بهم زد/ نفر دوم بین این همه مدعی شاهکار است

به گزارش تازه ها آنلاین، انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه به پایان رسید و در نهایت 11 نفر بعنوان اعضای اصلی شهر کرمانشاه انتخاب شدند تا برای مدت چهار سال در تصمیم گیری در نهادی به نام شورای شهر به عنوان نمانیدگان مردم شهر کرمانشاه مشغول به خدمت گذاری باشند.

در بین اسامی منتخبین، چند چهره جدید دیده می شود که حضور آنها در بین منتخبین می تواند بسیار دارای اهمیت باشد ولی در بین نفرات منتخب باید از ابراهیم مرادی بعنوان پدیده انتخابات شهر کرمانشاه نام ببریم. کسی که با کم ترین تبلیغ و هزینه و تنها به پاس حضور در دلهای این مردم توانست خود را بعنوان نفر دوم انتخابات کرمانشاه معرفی نماید.

ابراهیم مرادی بدون ادعا آمد، بی صدا تبلیغ کرد و هیاهوهای کاذب راه نینداخت، فقط آمد بگوید که من هم هستم و در نهایت نیز پاسخ خود را از مردم گرفت تا ثابت کند با شعار و هزینه های آن چنانی دیگر نمی شود رای مردم را خرید و فروش کرد، بلکه آن چه که مهم است حضور در دل های این مردم می باشد که خادمین خود را می شناسند و در زمان موعد به ان رای می دهند و پاسخ گو خواهند بود.

به هر حال خسته نباشید می گوییم به مرد بی ادعای انتخابات که گوی سبقت را از خیلی از افراد پر مدعا ربود و بعد از کامران ملکی، دومین نفری بود که مهر تایید کرمانشاهیان را دریافت کرد.