سایر موارد
کد خبر : 2625
پنجشنبه - 28 اردیبهشت 1396 - 20:32
رئیس پلیس آگاهی استان

کشف محموله گردوی قاچاق در کرمانشاه

کشف محموله گردوی قاچاق در کرمانشاه

به گزارش تازه ها آنلاین، رئیس پلیس آگاهی استان از کشف بیش از یک تن گردوی قاچاق به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال و دستگیری یک متهم در این زمینه خبر داد.

سرهنگ “محمدرضا امیری” رئیس پلیس آگاهی استان اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر تشکیل یک باند فعال در امر قاچاق کالا در شهرستان‌های مرزی کرمانشاه و انتقال یک محموله گردوی قاچاق به سمت مرکز استان، موضوع در دستور کارکارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: بر همین اساس اکیپی از ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز به محور پاوه- روانسر اعزام شدند که در نهایت پس از کنترل نامحسوس محور، یک دستگاه وانت سایپا که به صورت مشهود حامل کالای قاچاق بود مشاهده و با استفاده از علائم هشدار دهنده متوقف شد.

این مقام انتظامی افزود: متهم دستگیر شده به همراه محموله مکشوفه به پلیس آگاهی استان منتقل شد که در بازرسی دقیق از خودرو یک تن و ۱۳۰ کیلوگرم گردوی قاچاق کشف شد.

سرهنگ امیری در خاتمه خاطر نشان کرد: برابر استعلام به عمل آمده ارزش ریالی محموله ۶۰۰ میلیون ریال است، همچنین در این راستا پرونده‌ای تشکیل و تحت رسیدگی قرار دارد./ صداوسیما