حدود چند ماهی می شود که از فضای رسانه ای کرمانشاه فاصله گرفته ام اما این دوری از رسانه، نه به خاطر خستگی و شانه خالی نمودن از زیر بار مسئولیت شهروندی ام باشد، بلکه به خاطر این بوده تا خود را مهیای حضوری قدرتمندتر در عرصه رسانه ای دنیای مجازی و راه اندازی سایت های تخصصی در سطخ ملی نمایم تا بتوانم پاسخ گوی مطالبات کرمانشاهیان در سطح ملی باشم.

به همین منظوردر ابتدا سایت« فرتاک ورزشی» که به صورت کاملا حرفه ای به نگاه ورزش در ابعاد ملی و بین المللی می پردازد را راه اندازی نمودم که خدا را شکر روند رو به رشد آن طی چند ماه گذشته گواه این مطلب می باشد که در این زمینه موفق عمل نموده و امیدواریم این روند هم چنان ادامه داشته باشد.

دومین سایت به نام «فرتاک نیوز» می باشد که طراحی آن در حال انجام بوده و ان شالله تا پانزدهم آذرماه قابل افتتاح خواهد بود که در زمینه های «فرهنگ وهنر»، «مدیریت شهری»، «ورزش»، «سلامت» و… راه اندازی شده که ان شالله حضوری پر رنگ در زمینه های مختلف خواهد داشت.

دفتر مرکزی سایت های «فرتاک ورزشی» و«فرتاک نیوز» در تهران مستقر بوده و در برخی از استانها نمایندگی خود را دایر نموده است. این رسانه ها با نگاهی ملی والبته با این احساس مسئولیت که رسانه ای در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم تریبونی برای استان مظلوم کرمانشاه باشیم راه اندازی شده اند و در این راستا هر چقدر بتوانیم قدرتمندتر حضور داشته باشیم، می توانیم در پیگیری مطالبات بر زمین مانده، موثر بوده و نسبت به بی توجهی مسئولینی که نمی خواهند پاسخ گوی خواسته های به حق این مردم باشند، واکنش نشان دهیم.

اما سایت تازه ها آنلاین که الان پیش روی شما عزیزان می باشد، مختص به استانهای غربی کشور و به طور خاص کرمانشاه می باشد که بنا دارد تنها در حوزه مدیریت شهری و مشکلات و معضلات شهروندان فعالیت نموده و به دور از مباحث سیاسی و جناح بندی های حزبی، تنها دغدغه اش مشکلاتی باشد که مردم این شهر به طور روزمره با آن ها روبرو بوده ولی هیچ کس توجهی به رفع آنها ندارد و این مشکلات هم چنان ادامه دارد.

نگارنده با حدود بیست و اندی سال فعالیت رسانه ای به این نتیجه رسیده است که باید ابتدا مردم را به حقوق ابتدایی خود که متاسفانه شایدخیلی ها از شهروندان به آنها بی توجه باشند آگاه نمود، مشکلاتی که اگر مورد توجه قرار گرفته و انعکاس یابد، آرام آرام می توان به مطالبات بزرگتری پرداخت که هیچ گاه مردم شریف این شهر پیگیر آن نبوده اند!

به همین منظورو به امید خداوند سبحان و همراهی شما عزیزان، از امروز یکشنبه دوم آبانماه سایت خبری تحلیلی تازه ها آنلاین در حوزه مدیریت شهری غرب کشور به خصوص کرمانشاه فعالیت خود را آغاز می نماید و امید است در این راستا تمامی شهروندان در جهت رسیدن به اهداف مورد نظر ما را یاری دهند .

لازم به ذکر است که سایت های «فرتاک ورزشی» و« فرتاک نیوز» در ابعاد ملی در خدمت کرمانشاهیان در جهت پیگیری مطالبات می باشد و«تازه ها آنلاین» به مشکلات شهروندان در ابعاد محلی خواهد پرداخت و شعار ما هم «شهر من کرمانشاه، عشق من ایران»، خواهد بود.