هنوز چند ماه از فعالیت شورای پنجم کرمانشاه نگذشته است که زمزمه های اختلاف دوباره به گوش می رسد.

به گزارش ” تازه ها آنلاین احقاق حقوق شهروندان کرمانشاهی در روزهای اخیر توسط منتخب اول مردم کرمانشاه  و عضو فعال این روزهای شورای اسلامی شهر با واکنش هایی از سوی برخی از اعضا مواجه شده است تا این نماینده را از مسیر حق طلبی دور کنند.

ابراهیم مرادی؛ نفر اول شورای اسلامی شهر کرمانشاه که در برنامه های طنز صدا وسیما و با هنرمندی و ظرافت، مشکلات و معضلات کرمانشاه را بیان و مدیران را نسبت به رفع مشکلات وادار می نمود، هم اینک با اعتماد مردم در جایگاهی قرار گرفته است که این بار نه در قالب های طنز بلکه از زاویه ای دیگر و به صورت جدی وارد عمل شود تا در جایگاه نمایندگی مردم در شورای اسلامی شهر بدنبال حقوق از دست رفته موکلین خود به ویژه در حوزه فرهنگی باشد.
مرادی که در شورای پنجم سخنگوی شورای شهر کرمانشاه است، دغدغه های خود در حوزه فرهنگی را بسیار پر رنگ تر  می داند و بر همین اساس اولویت خود را در بخش فرهنگ و توسعه آن گذاشته است و در اولین اقدام شروع به بررسی وضعیت فرهنگسراهای شهر کرمانشاه نموده تا بتواند از آنها برای بهره وری بیشتر بکار ببرد، فرهنگسراهایی که کارکرد خود را بعنوان مکان رشد و توسعه حوزه فرهنگ و ارتباط بین جوانان و نوجوانان با متوالیان امر فرهنگ و مدیریت شهری از دست داده، از این پس نقشی ارزنده تری را بر عهده داشته باشند.
بررسی های این عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه نشانگر این امر است که این فرهنگسراها نتوانسته اند در طی مدت فعالیت خود، در خدمت اهداف مورد نظر باشند و اعلام این نظر و حضور پر رنگ در جهت رفع آنها موجب گشته که زمزمه هایی در بین برخی از اعضای شورای شهر بوجود آید که نمی تواند زیبنده نمایندگان این نهاد اجتماعی باشد و بهتر بود که منطقی تر با بررسی ها و انتقادات این عضو شورای شهر برخورد می شد.
این که از روش های ناصحیح و اتهام زنی بخواهیم یک عضو شورا را از وظیفه خود دور نموده و او را به حاشیه ببریم کار درستی  نبوده و امری منسوخ و فاقد وجاهت می باشد و بهتر است با نگاهی کارشناسی شده به پاسخ گویی بر آییم تا مردم بتوانند در یک مسیر درست قضاوت های خود را داشته باشند.
این که ادعا کنیم ابراهیم مرادی به مدافعین حرم اهانت کرده و بخواهیم او را وارد فاز تازه ای از جریانات مذهبی و اعتقادی کنیم نمی تواند منطقی باشد و دوره این حرف ها و مقابله با مخالفان از روش های غیراخلاقی گذشته است.
بد نیست بدانیم این عضو شورای اسلامی شهر که برخی دوست دارند وی را از طریق اعتقادات مردم به حاشیه برده، این را بدانند که چنین وصله هایی به ابراهیم مرادی که فرزند جانباز و برادرزاده شهید است. فردی که پدر و عموی او برای حفظ و حراست از دین و آب و خاک و ناموس، جان خود را درطبق اخلاص گذاشته اند نمی چسبد.
امثال پدر و عموی ابراهیم مرادی برای این به دل دشمن نرفتند تا افرادی در جایگاه هایی قرار بگیرند که با انتساب اهانت به حافظان و پاسداران این آب و خاک به امثال ابراهیم مرادی وی را  به حاشیه برده و او را به سکوت در خصوص تضییع حقوق ملت مجاب کنند.
دوستان حاضر در حوزه مدیریت شهری کلانشهر کرمانشاه به جای فرافکنی و سنگ اندازی در مسیر نمایندگان تازه نفس مردم که برای ایجاد تحول در کلانشهر نابسامان کرمانشاه آمده اند، بهتر است که همراه با آنها شده و در جهت خدمت به مردم گام بردارند.
تازه ها آنلاین از این پس بیشتر در حوزه مدیریت شهری کرمانشاه ورود خواهد کرد و در ادامه  اطلاعاتی انتشار خواهد نمود که شاید به مذاق برخی از دوستان خوش نیاید ولی برای رسیدن به شرایط مطلوب و مبارزه با انحصارگرایی موجود در بین شورای شهر و مدیریت شهری، نیاز به حضور پر رنگ تری خواهد بود که ان شالله از این به بعد خواهیم داشت.