به گزارش تازه ها آنلاین، وزیر اطلاعات در سفر به کرمانشاه حفظ وحدت و یکپارچگی را موجب یأس وناامیدی دشمنان ایران اسلامی دانست.

وزیر اطلاعات که صبح امروز شنبه (24 تیر ماه) وارد کرمانشاه شد با حضور در نشست شورای اداری استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد یکی از مهمترین ویژگیهای کارکنان وزارت اطلاعات را ولایت مداری و تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب بر شمرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی افزود: بواسطه تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری و وحدت و یکپارچگی متولیان نظام مقدس جمهوری اسلامی با مردم، ایران یکی از امن ترین کشورهای منطقه در جهان معرفی شده است.

وی حفظ وحدت و یکپارچگی را موجب یأس ونا امیدی دشمنان ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: گروهکهای تکفیری تروریستی به سرکردگی کشورهای غربی و عربی به دنبال ایجاد ناامنی در کشور هستند که هوشیاری بیش از پیش کارکنان وزارت اطلاعات و تعامل نیروهای نظامی و انتظامی توطئه های آنان را خنثی کرده است .

وزیر اطلاعات اظهار داشت: زمانی شکوفایی اقتصادی در کشور فراهم خواهد شد که امنیت پایدار در منطقه ایجاد شود و امروز ایران با داشتن منسجم ترین شورای جامعه اطلاعاتی از امنیت مطلوبی برخوردار است .

علوی در ادامه وضعیت امنیت استان کرمانشاه را مناسب و قابل تقدیر دانست و گفت: نیروهای وزارت اطلاعات در کنار مردم و سایر مسئولان تمام تلاش خود را برای حفظ و ارتقای امنیت کرمانشاه به کار می‌گیرند.

وزیر اطلاعات امنیت استان کرمانشاه را مقدمه امنیت عمق کشور توصیف کرد و در باره اهل سنت منطقه هم اظهار داشت: جامعه اهل سنت استان کرمانشاه، مومن و وفادار به جمهوری اسلامی هستند و شهدای بسیاری برای دفاع از نظام تقدیم کرده اند که ما هرگز این فداکاری‌ها را فراموش نمی‌کنیم.

در پایان این نشست از خدمات خراسانی مدیر کل سابق اداره اطلاعات استان کرمانشاه قدردانی و سلطانی بعنوان مدیرکل جدید اداره اطلاعات استان کرمانشاه معرفی شد.