به گزارش تازه ها  آنلاین، انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کرمانشاه دیروز همزمان با سراسر کشور برگزار گردید و دقایقی قبل نتایج آن با برتری قاطع چهره دوست داشتنی و محبوب کرمانشاهیان به پایان رسید.

کامران ملکی برای سومین بار است که عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه می شود و برای دومین بار می باشد که به عنوان نفر اول کرمانشاه انتخاب می شود و آنهم در هر دو بار آرایی بالای 40 هزار نفر و این یعنی این که خدمت کردن به همشهریان نمی تواند از نگاه های تیزبین مردم دور بماند و پاسخ مثبت به خدمت گذاری از همین جا خودش را نشان میدهد.

البته برای کسانی که این مهندس جوان و محجوب را از نزدیک می شناسند، این نتایج دور از انتظار نیست چرا که او همیشه در دسترس و همواره خود را خادم مردم می داند، نه تلفنش را دایورت می کند، نه خاموش می کند و نه مردم را با چشم گفتن های الکی بر سر کار می گذارد و طبیعی هم است که مردم با آرای خود قدرشناس این چهره دوست داشتنی هستند.

در هر حال بار دیگر مردم کرمانشاه به اثبات رساندند که قدرنیروهای خادم خود را می شناسند و در زمان موعد پاسخ گو خواهند بود و این یعنی این که اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه با الگو قرار دادن این چهره خدمتگذار، به فکر کرمانشاهی آباد  باشند . ان شالله