به گزارش تازه ها آنلاین، هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه در پیامی مردم بصیر و انقلابی را به حضور پرشور در انتخابات دعوت کرد.

روابط عمومی هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه همه آحاد مردم برای خلق یک حماسه دیگر بر سر صندوق رای بیایندمردم بابصیرت و همیشه در صحنه ایران اسلامی را با انتشار بیانیه ای از سوی این هیات به حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی در ۲۹ اردیبهشت دعوت کرد .

متن این پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

بار دیگر ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی در آستانه یک آزمون بزرگ قرار گرفته است و این بار این ملت سرافراز دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی را در پیش رو دارند.

دشمنان و کینه توزان انقلاب از مدت‌ها پیش تمام تلاش خود را به منظور دلسرد کردن مردم برای حضور در این انتخابات به کار گرفته اند.

ملت فهیم و شهید پرور ایران اسلامی همواره با عزم راسخ و حضور پرشکوه در همه عرصه‌های انقلاب با همه وجود از آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت کرده اند و بطور قطع در ۲۹ اردیبهشت هم با درک مثال زدنی خود شور و شعور انقلابی خود با حضور گسترده و باشکوه در پای صندوق‌های رأی به جهانیان نشان می‌دهند و به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک می‌گویند.

بی شک حضور حماسی مردم شایسته و ولایتمدار ملت شریف ایران و به تبع آن استان کرمانشاه در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۹۶ موجب ناامیدی دشمنان و شادکامی دوستان ایران اسلامی می‌شود و عزت و اقتدار انقلاب اسلامی را رقم خواهد زد.

هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه