به گزارش تازه ها آنلاین، رئیس پلیس آگاهی استان از کشف بیش از یک تن گردوی قاچاق به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال و دستگیری یک متهم در این زمینه خبر داد.

سرهنگ “محمدرضا امیری” رئیس پلیس آگاهی استان اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر تشکیل یک باند فعال در امر قاچاق کالا در شهرستان‌های مرزی کرمانشاه و انتقال یک محموله گردوی قاچاق به سمت مرکز استان، موضوع در دستور کارکارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: بر همین اساس اکیپی از ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز به محور پاوه- روانسر اعزام شدند که در نهایت پس از کنترل نامحسوس محور، یک دستگاه وانت سایپا که به صورت مشهود حامل کالای قاچاق بود مشاهده و با استفاده از علائم هشدار دهنده متوقف شد.

این مقام انتظامی افزود: متهم دستگیر شده به همراه محموله مکشوفه به پلیس آگاهی استان منتقل شد که در بازرسی دقیق از خودرو یک تن و ۱۳۰ کیلوگرم گردوی قاچاق کشف شد.

سرهنگ امیری در خاتمه خاطر نشان کرد: برابر استعلام به عمل آمده ارزش ریالی محموله ۶۰۰ میلیون ریال است، همچنین در این راستا پرونده‌ای تشکیل و تحت رسیدگی قرار دارد./ صداوسیما