به گزارش تازه ها آنلاین، انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کرمانشاه هم زمان با انتخابات ریاست جمهوری در روز 29 اردیبهشت ماه در حوزه انتخابیه شهر کرمانشاه انجام خواهد گرفت و امروز آخرین روزی خواهد بود که کاندیداها برای معرفی خود به مردم حق تبلیغ عمومی خواهند داشت و از فردا پنج شنبه راس ساعت 8 صبح تبلیغات ممنوع خواهد بود.

همان طور که در چند روز قبل طی یادداشتی از نبود حضور یک خانم در بین اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه سخن گفته بودیم و این که در این انتخابات شایسته است جامعه بانوان کرمانشاهی در دفاع از حقوق زنان در این راه اقدام نمایند، خوشبختانه در طی هفته گذشته شاهد رشد چشمگیری در دفاع و حمایت ازحضور بانوان در شورای اسلامی شهر کرمانشاه بوده ایم.

اما در بین بانوانی که خود را برای حضور در این عرصه انتخاباتی آماده نموده اند، تا این لحظه محبوبه هلشی توانسته است با ارائه برنامه ها و برگزاری نشست های متعدد، خود را به عنوان یک کاندیدای مطرح معرفی نماید و این امیدواری وجود دارد که او بتواند یکی از منتخبین این دوره از انتخابات باشد.

هلشی برای اولین بار است در این عرصه حضور پیدا نموده و در این مدت کوتاه توانسته است بخوبی برنامه های خود را به اطلاع عموم مردم برساند وروند روبه رشدی که  داشته است گویای این مطلب می باشد و او به همراه سیمین عزیزی فر، فاطمه امیری، شراره تیموری در بین بانوانی که کاندیدای حضور در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کرمانشاه را می باشند، از بخت بیشتری برخوردار می باشند. / فرتاک نیوز