به گزارش تازه ها آنلاین، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد که بیش از هشت هزار نفر از ماموران انتظامی استان کرمانشاه تامین امنیت انتخابات را بر عهده دارند.

سردار سرتیپ دوم منوچهر امان اللهی اظهارداشت: نیروی انتظامی کار تامین امنیت صندوق های رای را بر عهده دارد و پیش و در زمان انتخابات نیز نظم و امنیت را در سطح شهر برقرار خواهد کرد.

وی توضیح داد: 6 هزار نفر از ماموران انتظامی استان کرمانشاه در روز 29 اردیبهشت برای تامین امنیت صندوق های رای و 2 هزار نفر به منظور تامین نظم و امنیت به کارگیری می شوند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: پیش بینی های لازم به منظور برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات انجام شده است تا مردم با خیال راحت پای صندوق های رای حاضر شوند.

امان اللهی عنوان کرد: در زمینه برگزاری انتخابات با سپاه، ارتش، بسیج و مرزبانی نیز همکاری داریم و نقاطی که احتیاج باشد با کمک یکدیگر امنیت صندوق های رای را تامین خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه حضور پرشور پای صندوق های رای باعث اقتدار جمهوری اسلامی ایران خواهد شد، عنوان کرد: مردم در این دوره از انتخابات نیز همچون دوره های قبل با حضور پای صندوق های رای دشمنان ایران اسلامی را ناامید می کنند.

به گفته بهرام فاضلی مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمانشاه تاکنون هیچ مورد امنیتی در رابطه با انتخابات در استان کرمانشاه رخ نداده است. / ایرنا