به گزارش تازه ها آنلاین،  معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: بیش از ۳۲۰ میلیون ریال اعتبار با کمک خیران در طرح شوق زیارت برای اعزام مددجویان به عتبات عالیات تامین شده است.

کامیار جمشیدی با بیان اینکه طرح شوق زیارت از طرح‌های مشارکتی کمیته امداد با هدف اعزام مددجویان زیارت اولی به اماکن زیارتی است اظهار داشت: دومین کاروان زیارتی مددجویان استان کرمانشاه با کمک خیران به عتبات اعزام شدند.

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از اعزام 40 بانوی مددجو در استان به کربلا و نجف خبر داد و گفت: دومین کاروان زیارتی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه در سال 96 متشکل از 40 بانوی تحت حمایت کمیته امداد به عتبات عالیات اعزام شد.

جمشیدی افزود: نخستین کاروان زیارتی در سال 96 پیش از این در اوایل اردیبهشت ماه به سفر معنوی عتبات عالیات اعزام شدند.

وی هدف از اعزام مددجویان را به سفرهای معنوی و زیارتی ارائه آموزه‌های دینی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در میان آنان دانست و افزود: زنان سرپرست خانوار موفق در امر تربیت فرزندان، مجریان طرحهای اشتغال ومددجویان فعال در برنامه‌های فرهنگی این نهاد ساکن در مناطق محروم و روستایی از گروه‌های هدف اعزامی به این سفر معنوی بوده‌اند.

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در سال گذشته 470 مددجو به عتبات اعزام شدند، بیان کرد: هدف از اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به سفرهای معنوی و زیارتی ارائه آموزه‌های دینی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی درمیان آنان است.

جمشیدی اظهار کرد: این سفر زیارتی به مدت  یک هفته به طول خواهد انجامید و از شهرهای کربلا، نجف و کاظمین زیارت خواهند کرد. / تسنیم