به گزارش تازه ها آنلاین، رئیس ستاد انتخابات شهرستان کرمانشاه از تعطیلی ستادهای غیرمجاز نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه خبر داد.

فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه و رئیس ستاد انتخابات این شهرستان با بیان اینکه هر نامزد انتخابات شورای شهر کرمانشاه مجاز به برپایی ۱۶ ستاد (هشت ستاد آقایان و هشت ستاد بانوان) در مناطق هشت گانه شهرداری است، گفت: نامزدهایی که خارج از این تعداد ومناطق اقدام به برپایی ستاد کنند غیر مجاز است و این ستاد‌ها تعطیل می‌شود.

وی افزود: از روز پنجشنبه که کار تبلیغات نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا رسما آغاز شد تخلفاتی به ستاد انتخابات گزارش شده است.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: عمده این تخلف‌ها مربوط به نصب بنر در سایز غیرقانونی، نصب آن در مراکزی غیر از در ستاد انتخاباتی و برپایی غیرمجاز ستاد در مناطقی که پیشتر ممنوع اعلام شده می‌باشد.

رنجبر همچنین از ایجاد هشت گروه متشکل از نمایندگان نیروی انتظامی، فرمانداری، شهرداری و … برای برخورد با تبلیغات غیرمجاز خبر داد و تصریح کرد: بدون هیچ گذشتی با تخلفات کاندیداهای متخلف برخورد خواهد شد.

وی دیوارنویس، الصاق پوستر و بنر در هر اندازه‌ای در دیوار و ساختمان‌های ادارت دولتی و تابلوهای راهنمایی و رانندگی، راه اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی و استفاده از بلندگو در محلی خارج از ستاد را از دیگر ممنوعیت‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات شوراهای شهر عنوان کرد وگفت: افراد متخلف به دادستانی و شعبه ویژه جرائم انتخاباتی ارجاع داده می‌شوند.

در شهر کرمانشاه ۲۹۰ نفر برای کسب ۱۱ کرسی نمایندگی شورای شهر با هم رقابت می‌کنند. / صداوسیما