به گزارش تازه ها آنلاین، رئیس هیات بوکس استان کرمانشاه از ناکامی سالار غلامی ورزشکار کرمانشاهی در رقابت های قهرمانی آسیا خبر داد و گفت: وی با قبول شکست در دومین مسابقه شانس کسب مدال و حضور در رقابت های قهرمانی جهان را از دست داد.

حسین فشی اظهار کرد: رقابت های بوکس قهرمانی آسیا از 11 اردیبهشت در تاشکند ازبکستان با حضور 29 کشور آغاز شده است.

وی ادامه داد: غلامی که کاپیتان تیم ملی بوکس ایران هم بود در اولین مسابقه برابر حریف اردنی قرار گرفت و توانست با اقتدار پیروز شده و به مرحله یک چهارم نهایی و جمع هشت بوکسور برتر راه یابد.

فشی گفت: بوکسور کرمانشاهی تیم ملی در دومین مسابقه برابر ورزشکاری از سوریه به میدان رفت ولی در پایان با قبول شکست از راه یابی به جمع چهار ورزشکار برتر بازماند.

رئیس هیات بوکس کرمانشاه گفت: اکر غلامی می توانست در این دیدار صاحب پیروزی شود ضمن قطعی کردن مدال برنز خود می توانست سهمیه حضور در رقابت های جهانی آلمان را نیز کسب کند.

وی تصریح کرد: پیش از آغاز مسابقات و در دیداری که با غلامی داشتم وی از آمادگی بسیار خوبی برخوردار بود اما متاسفانه نتوانست آنگونه که باید در این رقابت ها ظاهر و شانس خوبی برای کسب مدال و سهمیه مسابقات جهانی از دست داد.

** حضور بانوی قایقران کرمانشاهی در اردوی تیم ملی روئینگ

رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه با اشاره به دعوت از چهار بانوی قایقران به اردوی تیم ملی روئینگ بزرگسالان ایران، گفت: نازنین رحمانی بانوی کرمانشاهی یکی از این نفرات است.

محمد سهراب بیگ اظهار کرد: هشتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی از روز گذشته (13 اردیبهشت) آغاز شده و تا پایان همین ماه ادامه می یابد.

وی خاطرنشان کرد: این اردو در دریاچه آزادی تهران برگزار می شود و افشین فرزام به عنوان سرمربی تیم ملی بر کار روئینگ سواران کشورمان نظارت می کند.

سهراب بیگ در پایان اظهار کرد: تیم ملی روئینگ بانوان ایران خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا آماده می کنند. / ایرنا