به گزارش تازه ها آنلاین، زمستان سال 95 بود که همزمان با برپایی نمایشگاه کتاب در کرمانشاه، فرصتی دست داد تا دکتر محمدحسین پور زرندی مدیرعامل بانک شهر و تعدادی از معاونان و مدیران این بانک، سفر یکروزه ای به کرمانشاه داشته باشند و در این سفر، ضمن بازدید از نمایشگاه کتاب فرصتی دست داد تا جلساتی را با مهندس آرش رضایی و تنی چند از مسئولان شهرداری کرمانشاه برگزار نمایند.

در این جلسات چند ساعته که از قبل برنامه ریزی شده بود، مباحث مختلفی در خصوص همراهی بانک شهر با پروژه های نیمه تمام مطرح گردید که دکتر پورزندی با عنایت خاصی که به این استان دارد موافقت خود را با یک تفاهم نامه 600 میلیاردی بین شهرداری کرمانشاه و بانک شهر اعلام و امضاء گردید و متعاقب آن هم به دیدار حضرت آیت … علما امام جمعه کرمانشاه رفت و این خبر را در آن جلسه هم اعلام نمود.

اما خبرها حاکی از آن است که به دلیل وام های دریافتی سنوات گذشته و عدم باز پرداخت آن از سوی شهرداری کرمانشاه و هم چنین عدم پیگیری مناسب جهت تحقق این امر، این وام کلان را که می تواند بخش اعظمی از مشکلات و کمیود نقدینگی برای اجرا و اتمام پروژه ها را بر طرف نماید، در بوته فراموشی یا شاید بی توجهی قرار بگیرد.

حال سوال این است که شهردار کرمانشاه در تحقق این امر مهم پیگیری نکرده واگر کرده است چرا نتیجه را به اطلاع عموم مردم نمی رساند.