به گزارش تازه ها آنلاین، حفظ حقوق شهروندان و رعایت حقوق آنه از سوی متولیان امر از اولین و بدیهی ترین خواسته های هر شهروندی است که باید مورد توجه قرار بگیرد که متاسفانه این امر در کرمانشاه رعایت نمی شود.

به گزارش سرویس سوژه های مردمی تازه ها آنلاین، برای رعایت نکردن بستن کمربند ایمنی که یک امر طبیعی بوده و باید مورد توجه شهروندان قرار بگیرد و همه نسبت به آن رعایت نموده تا خدای ناکرده موجب خسارت جانی و مصدومیت شهروندان نشود، ماموران راهنمایی و رانندگی به سرعت وارد عمل شده و با یک جریمه پر و پیمان راننده خاطی را جریمه می کنند تا دیگر کمربند ایمنی بستن یادشان نرود!

9

اما همین ماموران در برخی جاها از تخلفات بزرگتر که حقوق شهروندان به آن بستگی دارد و متاسفانه رعایت نمی شود به سادگی می گذرند و چشمای خود را می بندند. به عنوان مثال در همین کرمانشاه و خیابان گمرک، پارک خورو در پیاده رو را جریمه نمی کنند.

نگارنده از بر این عقیده است که چرا شهروندان حقوق شهروندی ندارند و چرا هنگام تماس شهروندان با پلیس اقدامی صورت نمی گیرد و نسبت به این موضوع بی اعتنا هستند؟!

امیدواریم ماموران پر تلاش راهنمایی و رانندگی که در سرما و گرما به فکر آسایش و راحتی مردم هستند تا خدای ناکرده حقی از آنها ضایع نشود، قدم رنجه نموده و نگاهی هم به خیابان گمرک کرماشناه بزنند و ببینند که رانندگان وانت ها چطور به راحتی پیاده رو در آشغال خود در میاورند و هیچ تذکر و جریمه ای هم نمی شوند و حقوق مردم را به سادگی هر چه تمام تر زیر پا می گذارند.
ارسال خبر: اشکان رضایی